Паламарчук звільнив свого помічника після того, як ЗМІ назвали його причетним до вбивства Гандзюк

6 Листопада 2018, 15:24
Депутат Микола Паламарчук звільнив свого помічника Ігоря Павловського після того, як у ЗМІ його назвали людиною, яка передавала гроші ймовірному організатору нападу на Катерину Гандзюк Сергію Торбіну. Про це Паламарчук повідомив у коментарі Громадському.
 

Депутат  зазначив, що звільнив його для того, аби в Павловського був час на свій захист. Водночас він стверджує, що не вірить у приченість свого помічника до нападу.

 

На думку Паламарчука, після звільнення у Павловського буде вдосталь вільного часу, аби «займатися захистом своєї честі».

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко закликав правоохоронців знайти і покарати вбивць і замовників нападу на Гандзюк.

 

Громадська активістка та радниця мера Херсона Катерина Гандзюк померла 4 листопада.  За попередньою інформацією, причиною смерті активістки став обрив тромбу. Своєю чергою, поліція перекваліфікувала кримінальну справу, за якою розслідується напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк, на статтю "закінчене вбивство" Кримінального кодексу України. Однак уже 5 листопада у МВС заявили, що поліція виконала всі необхідні слідчі дії у рамках своїх повноважень та за рішенням Генеральної прокуратури України передала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України. 

 

5 листопада активісти повідомили, що Гандзюк померла в результаті поліорганної недостатності, яка розвинулися внаслідок хімічних опіків 30-39% тіла.