За його словами, лікарі перебувають там добровільно, надають необхідну медичну допомогу населенню.
Після початку безладів у Лівії співробітники посольства України в Тріполі пропонували їм покинути країну в числі інших громадян України, однак 5 лікарів відмовилися це зробити.
Волошин зазначив, що українські медики виїхали в Лівію й працевлаштувалися в Бенгазі приватно, щезадовго до початку безладів.
Усього ж з Бенгазі з 23 лютого, за даними Волошина, було евакуйовано близько 50 громадян України, і зараз там, крім 5 українських лікарів, більше українців немає.
Станом на 20 березня посольство України в Тріполі продовжує працювати.
За словами Волошина, незважаючи на загострення ситуації в Лівії 19 березня, співробітники посольства поки не збираються евакуюватися.
При цьому він підкреслив, що з початком безладів із посольства було евакуйовановсіх співробітниць-жінок, а також дружин дипломатів.
Посольство продовжує контролювати ситуацію в Лівії й закликає всіх громадян України звертатися до нього за допомогою.
Воно готове також за потреби надати допомогу іноземним громадянам.
Зараз співробітники посольства перевіряють інформацію ЗМІ про затримання упорту Тріполі українського моряка-члена екіпажу іноземного судна. Таке доручення було дано МЗС 20 березня.
Як повідомлялось, масові акції протестуз вимогою відставки Муамара Каддафі проводяться в Лівії з 15 лютого.Бенгазі іноземні ЗМІ називають твердинею заколотників.
У середині березня Каддафі почав стягати туди свої війська для придушення заколоту. За 18-19 березня внаслідок воєнних дій у Бенгазі загинули більш як 90 осіб.
19 березня Президент Франції Ніколя Саркозі після екстреного саміту за участю США й країн Європейського Союзу оголосив про початок воєнної операціїв Лівії для захисту населення Лівії від військ лідера країни Каддафі.
До операції приєдналася низка країн, у числі яких США й Велика Британія, 19 березня було завдано ракетних ударівпо Лівії, кількість жертв станом на ранок 20 березня оцінювалося приблизно в 50 осіб.