ОВК в Черкасах лишилася без світла, голову комісії забрала «швидка»

Акценти
2 Листопада 2012, 22:45

«Світла немає. Кажуть, що начебто через поломку на лінії електроенергії не буде години дві. Але ми нікуди не йдемо, контролюємо ситуацію», – сказав один з лідерів опозиції, Микола Томенко.

За словами Томенка, перед цим голова ОВК Ольга Козько заявила, що «помирає» і викликала «швидку», яка її забрала.

За інформацією ЗМІ,  жінку оглянули медичні працівники і з’ясували, що у голови високий тиск і погані показники кардіограми. Після цього було вирішено забрати Козько у лікарню.

«Вона (голова ОВК – ред.) сказала, що їй погано, що вона зараз помре і викликала швидку, але при цьому вона дуже довго не погоджувалась віддати печатку ОВК і ключі від кімнати, де зберігаються бюлетені», – розповів Томенко.

Він зазначив, що роботу комісії зірвано.

Політик додав, що народні депутати Партії регіонів Чечетов, Тедеєв і Пінчук продовжують знаходитися у приміщенні ОВК.

Згодом представники громадянської мережі "ОПОРА" повідомили, що комісія таки офіційно оголосила переможцем кандидата від опозиції Миколу Бутлецького.

Як відомо, за результатами обробки 100% протоколів на цьому окрузі переміг кандидат від «Батьківщини».

Нагадаємо, раніше опозиція заявляля, що її кандидата, який на окрузі змагався з провладним кандидатом Валентиною Жуковською, намагались викрасти.

Напередодні передача до ЦВК результатів голосування у 194-му виборчому окрузі у Черкасах затримувалась через зникнення системного адміністратора окружної комісії.

Позначки:
89