Отруєння в Еймсбері. У військову лабораторію відправили сміттєві баки

2 Серпня 2018, 16:25

У Великій Британії правоохоронці відправили у військову дослідницьку лабораторію Портон-Дауні два сміттєвих контейнери у рамках розслідування отруєння нервово-паралітичною речовиною "Новичок" пари з міста Еймсбері. Про це повідомляє прес-служба Скотленд-Ярду.

 

Зазначається, що загроза для громадськості залишається низькою.

 

Зокрема, працівники британської контртерористичної поліцейської мережі продовжують спілкуватися з 45-річним Чарлі Роулі, щоб з'ясувати усі подробиці отруєння.

 

 

Наголошується, що поліцейські продовжують проводити обшук території у парку  "Сади королеви Єлизавети" в Солсбері, де напередодні отруєння побувала пара.

 

Нагадаємо, 25 липня у Великій Британії Чарлі Роулі, який постраждав від нервово-паралітичної речовини "Новичок" в Еймсбері, повідомив, що подарував флакон з отрутою, думаючи, що це парфуми, Дон Стерджесс, яка загинула внаслідок отруєння.

 

Як повідомлялося,  20 липня виписали з лікарні Чарлі Роулі, який постраждав унаслідок отруєння нервово-паралітичною речовиною "Новичок". Натомість друга постраждала від отруєння 44-річна Дон Стерджес померла 8 липня.

 

Згодом, 13 липня, поліція Британії заявила, що знайшла у будинку Чарлі Роулі "маленьку пляшку" з  "Новичком". Метью Роулі, брат постраждалого від отруєння Чарлі Роулі, заявив, що нервово-паралітична речовина "Новичок" містилась у флаконі для парфумів.

 

Нагадаємо,  4 липня британські фахівці з контртерористичного підрозділу підтвердили, що новий інцидент в містечку Еймсбері знову пов'язаний з отруйною речовиною «Новичок»

 

4 липня поліція графства Вілтшир повідомила про отруєння невідомою речовиною у місті Еймсбері, неподалік Солсбері.  За даними поліції, 30 червня в одному з будинків були виявлені чоловік і жінка без свідомості. Поліція припускає їх можливий контакт з "невідомою речовиною". Місця, які постраждалі могли відвідати перед інцидентом, оточили в якості запобіжного заходу.