Отруєння Скріпаля. МЗС Росії викликало послів усіх країн

20 Березня 2018, 19:26

Міністерство закордонних справ Росії запросило 21 березня послів усіх зарубіжних держав на зустріч у Москві.

 

Про це  ТАСС повідомила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова.

 

"21 березня в МЗС Росії запрошені всі акредитовані в Росії посли зарубіжних держав на зустріч з керівництвом та експертами Департаменту з питань нерозповсюдження та контролю над озброєннями… Основна тема зустрічі – ситуація навколо заяв Великої Британії про застосування на її території отруйних речовин", – зазначила Захарова.

 

За її словами, під час зустрічі планують довести російську точку зору до офіційних представників зарубіжних держав, відповісти на можливі запитання, а також озвучити питання, наявні у російської сторони.

 

Нагадаємо, у вівторок, 20 березня, Міністерство закордонних справ Чехії викликало російського посла Александра Змєєвського через звинувачення з боку МЗС РФ, що країна начебто могла бути джерелом походження отрути "Новичок" при отруєнні екс-розвідника Сєргєя Скріпаля. 

 

МЗС Швеції вже викликало російського посла у зв'язку з цією заявою.

 

14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Лондон призупиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Москви до отруєння колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки у Солсбері. 23 російські дипломати вже покинули Лондон.