Отруєння Скріпаля. Глава МЗС Британії пригрозив РФ санкціями, якщо доведуть російську причетність

6 Березня 2018, 16:46

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявив про можливі санкції проти Росії, якщо буде доведено, що за отруєнням колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля стоїть Кремль. Про це повідомляє британський телевізійний канал Sky News.

 

Зазначається, що на даному етапі глава МЗС не хотів би "ні на кого вказувати пальцем", проте винні не уникнуть відповідальності.

 

"Я кажу урядам по всьому світу, що жодна спроба забрати невинне життя на території Британії не уникне санкцій і не залишиться непокараною" , –  зауважив британський міністр.

 

 

 

 

Читайте також: Отруєння екс-шпигуна РФ у Великій Британії. Що наразі відомо про замах на Скрипаля

 

За його словами, британському уряду "можливо, знову доведеться переглянути санкційний режим стосовно Росії".

 

Раніше у Великій Британії голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Нагадаємо, 5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Про це повідомляє ВBC. Скрипаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії.

 

Сєргєй Скріпаль — полковник військової розвідки на пенсії, у 2006 році був засуджений до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям у ЄС, Секретній розвідувальній службі Британії.