Особливий статус районів Донбасу діятиме після виборів на цих територіях

17 Березня 2015, 17:54

Депутати більшістю голосів підтримали президентський законопроект «Про внесення зміни до статті 10 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». За таке рішення проголосували 296 нардепів.

Зміни передбачають, що норми ухваленого 16 вересня закону про особливий статус окремих районів Донбасу, набудуть чинності після проведення на цих територіях виборів за українським законодавством та під наглядом міжнародних спостерігачів, а також після виведення усіх незаконних збройних формувань з території Донецької та Луганської областей.

Крім того, законом передбачено відновлення мовлення українських теле- та радіоканалів і друкованих ЗМІ на території окремих районів Донбасу.

Нагадаємо, раніше засідання ВР сьогодні перенесли з 10:00 на 12:00 на прохання Ради коаліції, а пізніше ранкове засідання взагалі скасували.

Як відомо, парламент на сьогоднішньому засіданні має розглянути постанову про звернення до ООН щодо миротворців, законопроект про особливий статус окремих районів Донбасу та низку інших проектів.