Органи розвідки перевіряють дані про перебування військ РФ на білоруській частині зони відчуження

20 Липня 2019, 19:10

Органи розвідки перевіряють інформацію, що з'явилася в соціальних мережах, про нібито знаходження російських військ біля північного кордону України на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження. Про це повідомляє прес-служба 61-ї окремої піхотної єгерської бригади.

 

В даний час перевіряється "факт присутності російських військ біля північного кордону України на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження".

 

У прес-службі повідомили, що в соцмережі Facebook поширюється інформація про наявність поблизу українсько-білоруського кордону на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження російських військ.

 

"У разі підтвердження 61 опебр готова за лічені хвилини приступити до оборони України на зазначеній ділянці українсько-білоруського кордону і дати гідну відсіч агресору", – заявили в бригаді.

Розвідка перевіряє дані про перебування військ РФ на білоруській частині зони відчуження

 

Нагадаємо, президент Росії Владмір Путін спростив отримання російського громадянства для жителів підконтрольної Україні частини Донецької і Луганської областей України. 

 

Своєю чергою, президент України Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ розробити механізми надання громадянства етнічним українцям, що живуть в інших країнах.