Організатори назвали нову вартість квитків на Євробачення-2017

6 Лютого 2017, 10:19

Вартість квитків на пісенний конкурс Євробачення становитиме від 40 до 200 євро. Про це повідомив заступник керівника Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) з питань проведення конкурсу Павло Грицак.

«У середньому, ціна буде від 40 євро до 200, до 200 з хвостиком євро – це VIP-квитки», – сказав він.

Грицак також розказав, що у результаті відкритого тендеру вже обрано оператора продажу квитків.

«Мінімальний дохід, який планували – 44 млн. Але після тендеру ми ведемо активні переговори з переможцем – і зараз ми очікуємо, що доходи від продажу квитків будуть більше 60 млн гривень», – сказав він.

За його словами, загалом буде дев'ять подій, на які продаватимуться квитки. Грицак також додав, що з приводу вартості квитків ведеться дискусія з Європейською мовною спілкою з приводу того, що квитки на Євробачення не можуть коштувати стільки само, скільки у Європі, оскільки купівельна спроможність українців відрізняється від західноєвропейської.

Крім того, Грицак розказав про особливості підготовки до проведення Євробачення у Києві, зокрема, чим воно відрізнятиметься від конкурсу у 2005 році, який також проводився в Україні.

Раніше організатори повідомляли, що вартість квитків становитиме від 20-30 до 100 євро.

Як повідомлялося, 31 січня організатори презентували дизайн сцени для Євробачення-2017. Сцена включатиме багато медіа-поверхонь, що "створить унікальні умови для кожного виступу, і дозволить кожному виконавцю зясяяти"

Нагадаємо, в Україні презентували гасло й емблему Євробачення-2017. Логотипом пісенного конкурсу стало червоно-чорне намисто.