Організатори Євробачення запропонували співачці з Росії виступити по відеозв’язку

23 Березня 2017, 16:55

Європейський мовний союз запропонував російській співачці Юлії Самойловій виступити на конкурсі через супутник, для цього російському "Першому каналу" необхідно організувати пряму трансляцію виступу з РФ. Про це повідомляється на сайті організації.

«Беручи до уваги те, що влада України може зберегти в силі заборону, а також прагнучи зберегти аполітичний характер конкурсу, союз активно працював над пошуком рішення і ухвалив безпрецедентний крок, запропонувавши "Першому каналу" можливість дати шанс Юлії залишитися учасником конкурсу в цьому році і виконати свою пісню в прямій трансляці», – йдеться в повідомленні.

Якщо вона вийде в фінал, то цей виступ пропонується транслювати таким же чином. У заяві наголошується, що ще ніколи раніше учасника не пропонувалася можливість виступити на конкурсі не в живу, а по відеозв'язку.

Нагадаємо, Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України громадянці Російської Федерації, учасниці Євробачення-2017 Юлії Самойловій терміном на три роки через незаконну поїздку в Крим. 

Росія обрала для участі в пісенному конкурсі Євробачення-2017 в Києві співачку Юлію Самойлову, яка пересувається на інвалідному візку. У 2015 році Самойлова виступала в окупованому Криму, потрапивши туди з порушенням українського законодавства. Очільник МЗС України Павло Клімкін назвав такі дії Росії провокацією.

Виконавчий директор конкурсу "Євробачення" Йон Ола Санд заявив, що питання участі російської виконавиці в конкурсі має вирішити  українська влада.