Організатори Євробачення відреагували на заборону в’їзду в Україну російській співачці

22 Березня 2017, 17:07

В Європейській мовній спілці (EBU) заявили, що поважають закони України, але при цьому глибоко розчаровані рішенням української влади заборонити в'їзд в країну учасниці "Євробачення-2017" від Росії Юлії Самойловій. Про це йдеться в заяві EBU.

"Ми повинні поважати закони країни, що приймає конкурс, але ми глибоко розчаровані цим рішенням і вважаємо, що воно суперечить і духу конкурсу та центральному для наших цінностей поняттю інклюзивності", – йдеться в заяві організаторів "Євробачення", що надійшов в середу в "Інтерфакс" .

В EBU заявили, що будуть контактувати з Києвом, щоб всі конкурсанти змогли взяти в ньому участь.

"Ми продовжимо діалог з владою України, щоб домогтися того, щоб всі артисти могли виступити на 62-му пісенному конкурсі" Євробачення "в Києві в травні", – йдеться в заяві.

В оргкомітеті конкурсу підтвердили, що Київ уже повідомив EBU про заборону на в'їзд в країну російської конкурсантці Юлії Самойлової.

Нагадаємо, служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України громадянці Російської Федерації, учасниці Євробачення-2017 Юлії Самойловій терміном на три роки.