Опитування від Зеленського проходить біля 55% виборчих дільниць – ОПОРА

25 Жовтня 2020, 16:36

Всеукраїнське опитування, ініційоване президентом Володимиром Зеленським, у неділю, 25 жовтня, проводиться біля 55% виборчих дільниць. Про це голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська повідомила у Facebook.

 

"Громадянська мережа ОПОРА дослідила, біля якої кількості дільниць присутні інтерв’юєри, які проводять опитування від президента. Станом на цю годину біля 55% дільниць вони є, 45% – ні", – написала вона.

 

Айвазовська уточнила, що похибка національного дослідження щодо кількості дільниць, біля яких проходить опитування, становить 4%.

 

За її словами, найбільша кількість дільниць покрита на півдні – 78,65%, найменша на заході – 37,81%, а в центрі та на сході – 56,87% та 55,79%

 

Нагадаємо, 13 жовтня президент Володимир Зеленський закликав українців прийти на місцеві вибори 25 жовтня та відповісти на "п'ять важливих для кожного питань". В Офісі президента заявили, що це опитування не матиме прямих юридичних наслідків. Своєю чергою, Комітет виборців України зазначив, що ініціатива Зеленського суперечить законодавству – оскільки відповідна процедура не передбачена Виборчим кодексом.

 

До опитування Зеленського потрапили такі питання:

 

  • Чи підтримуєте ви ідею довічного ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах?
  • Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?
  • Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?
  • Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих?
  • Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності?