Опитування показало, скільки відсотків українців хочуть працювати за кордоном – інфографіка

20 Березня 2018, 14:34

Переважна більшість українців (92%) повідомили, що хотіли б працювати за кордоном. Про це свідчать результатами опитування Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

 

Як зазначається, найбільше громадяни України хочуть працювати в Німеччині, США, Канаді, Польщі та Чехії.

 

 

"Цілі трудової міграції відрізняються. 37% зазначили, що насамперед хочуть заробити грошей, працюючи у іншій країні. Ще третина розраховують згодом там залишитися. Майже кожен п'ятий охочий розглядає роботу за кордоном як цікавий життєвий досвід. Серед інших цілей фігурували: можливість подорожувати, а також забезпечити краще майбутнє для своїх дітей", – йдеться в повідомленні.

 

 

Згідно з дослідженням, українці готові йти на компроміси щодо працевлаштування за кордоном. Так, 65% зазначили, що готові працювати не за фахом.

 

"Додатково навчатися заради роботи за кордоном готові більше ніж половина опитаних (55%). Більше третини респондентів повідомили, що готові працювати й на нижчій посаді, аби в іншій країні. Серед інших варіантів компромісів респонденти зазначали, що можуть працювати по 12 годин на день, отримувати меншу зарплату, відкласти плани зі створення сім'ї, жити у менш хороших умовах (гуртожитках, маленьких квартирах, знімати з кимось тощо)", – йдеться в опитуванні.

 

 

Зазначається, що дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у лютому-березні 2018 року. В опитуванні взяло участь 723 респонденти з різних регіонів України.

 

Як повідомлялося у жовтні 2017 року, 35% опитаних українців заявили, що хотіли б поїхати за кордон на постійне місце проживання.