Опитування показало, кому найбільше довіряють українці

11 Листопада 2019, 13:00

Опитування показало, що українці довіряють лише президенту Володимиру Зеленському (68%), голові Верховної ради Дмитру Разумкову (52%) та письменнику, кінорежисеру Олегу Сенцову (36%). Лише цим діячам учасники опитування частіше висловлювали довіру, ніж недовіру. Про це свідчать результати дослідження Центру Разумкова за 1-7 листопада.

 

 

Недовіру найчастіше висловлюють п'ятому президенту Петру Порошенку (79%), лідерам партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктору Медведчуку (75%) та Юрію Бойку (68%), лідерці партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко (70%), міністру внутрішніх справ Арсену Авакову (69%).

 

Окрім того, упродовж місяця зменшилася частка тих, хто вважає, що Україна рухається у правильному напрямку. У листопаді вона становить 37,5%, у жовтні становила 45%, у вересні – 57%.

 

Серед сфер, у яких ситуація погіршилася, учасники опитування найчастіше називали рівень цін і тарифів, охорону здоров'я та соціальний захист. 

 

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 1 по 7 листопада 2019 року. Було опитано 2015 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

 

Раніше опитування Київського міжнародного інституту соціології показало ставлення киян до Зеленського.