Опитування показало, який відсоток американців незадоволений роботою Трампа

8 Грудня 2017, 13:02

63 % опитаних громадян Сполучених Штатів не схвалюють роботу Дональда Трампа на посаді президента. Такі дані опублікував Pew Research Center.

Зазначається, що соціологічне дослідження було проведене в період з 29 листопада по 4 грудня, в якому взяли участь 1503 людей.

У свою чергу, лише 37% громадян можуть назвати точні причини незадоволення політики Трампа.

Зокрема, це питання поведінки в соціальних мережах, міграції та охорони здоров’я.

За результатами опитування, 30% осіб впевнені в тому, що адміністрація президента  була пов’язана з Російською Федерацією під час передвиборчої кампанії.

Наголошується, що діяльність Трампа на даний період часу отримала найнижчу оцінку з початку його вступу на посаду.

Крім того, опитування підтвердило той факт, що порівняно з попередниками, Трамп встановив рекорд за найнижчим показником підтримки серед громадян на початку президентства.

Нагадаємо, 2 грудня американський президент Дональд Трамп повідомив, що між його передвиборчою кампанією та РФ "не було ніяких змов".

Додамо, напередодні екс-радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн погодився дати свідчення проти глави Білого дому представникам Федерального бюро розслідувань.

Як повідомлялося, 1 грудня колишньому раднику президента США Дональда Трампа з питань нацбезпеки Майклу Флінну висунули офіційні звинувачення через введення в оману слідства щодо контактів з росіянами.

14 лютого радник Трампа з нацбезпеки подав у відставку через скандал, пов'язаний з РФ. Він визнав, що «ненавмисно повідомив обраному віце-президенту та іншим неповну інформацію» про телефонні розмови з російським послом.

​The Washington Post з посиланням на колишніх і чинних американських чиновників повідомляло, що за місяць до інавгурації Дональда Трампа його радник з питань національної безпеки Майкл Флінн у приватному порядку обговорював тему санкцій з послом Росії в США Сєргєєм Кисляком. Стверджується, що у такий спосіб Флінн міг порушити закон, оскільки на той момент він не займав офіційних посад і не мав права порушувати подібні питання з представником дипломатичного корпусу. У зв'язку з цими заявами низка конгресменів від Демократичної партії США закликали до розслідування щодо Флінна.

Згодом, у Сенаті США розпочалися слухання щодо втручання Росії у президентські вибори. Слухання 30 березня є частиною розслідування комітету з розвідки Сенату, одного з кількох, які проводяться у Конгресі США. Розслідування проводить також ФБР.