Оприлюднений зміст передсмертного листа журналіста Щетиніна

29 Серпня 2016, 14:53

У передсмертній записці засновник інтернет-видання «Новый регион» Алєксандр Щетинін попросив  переказати всім, що «дуже любив Україну». Про це повідомила головна редакторка видання «Новый регион» Ольга Мещерякова, передає DW.

«Цей лист електронною поштою він надіслав мені в суботу, о 21:00. Я побігла до нього на квартиру, почала дзвонити всім друзям, шукати ключі від його квартири. Жінка, в якої були запасні ключі, була за містом і змогла приїхати лише опівночі. Ми змогли зайти до нього тільки о 24:00», – розповіла вона.

Вона додала, що в даний час збирається написати у Facebook пост про Олександра Щетиніна, де частково викладе зміст його прощального передсмертний лист. 

«Він любив український і був закоханий в Україну Це просив передати всім. У нього була глибока затяжна депресія. Він говорив мені кілька разів, що хоче покінчити з життям«, – повідомила вона.

Вона зазначила, що депресивний стан Щетиніна було обумовлений фінансовими проблемами видання «Новый регион».

Нагадаємо, російського журналіста знайшли мертвим у квартирі на балконі в Києві. За попередніми висновками судмедексперта, смерть наступила у період із 20-і до 21:30.​

Речник МВС розповів подробиці експертизи тіла загиблого журналіста Щетиніна.