Оприлюднено щорічний перелік головних ворогів української преси

6 Червня 2016, 16:09

ГО «Інститут масової інформації» (ІМІ) та Незалежна медіа-профспілка (НМПУ) підготували цьогорічний перелік головних ворогів свободи української преси. Про це повідомила виконавчий директор ІМІ Оксана Романюк під час прес-конференції

До трійки «головних ворогів» увійшли кримський «прокурор» Наталія Поклонська, екс-генпрокурор Віктор Шокін та народний депутат Антон Геращенко.

«Щороку «Інститут масової інформації» спільно з Незалежною медіа-профспілкою залучає близько 40 незалежних експертів, які рейтингують кандидатури, запропоновані журналістською спільнотою. У першу трійку ворогів свободи преси у цьому році увійшли: Наталія Поклонська (171 бал), Віктор Шокін (166 балів) та Антон Геращенко (157 балів)», – сказала Романюк.

За її словами, наступні місця у цьому переліку зайняли медіа-олігархи: Рінат Ахметов, Дмитро Фірташ, Сергій Льовочкін, Валерій Хорошковський, Ігор Коломойський та Сергій Курченко.

Нагадаємо, у 2015 році головними ворогами преси визнали екс-генпрокурора Віталія Ярему та олігархів Коломойського і Фірташа.