Оприлюднено результати практичного завдання кандидатів на посади у Верховному суді

29 Березня 2017, 13:30

Вища кваліфікаційна комісія суддів України оприлюднила результати практичного завдання на етапі іспиту під час кваліфікаційного оцінювання у межах процедури конкурсу до касаційних судів у складі Верховного Суду. Про це повідомляє прес-служба ВККСУ

Згідно зі списками, розміщеним на сайті ВККСУ, бал вище мінімально допустимого  для участі в третьому етапі конкурсу – співбесіді, отримали 70 кандидатів на посади суддів адміністративного суду, 76 – господарського, 87 – кримінального, і 106 – цивільного.

До виконання практичного завдання були допущені 339 з 520, які набрали мінімальний і більше мінімально допустимого бал.

Найвищі бали з можливих 120 набрали: Богдан Монич – 96 (адміністративний суд), Олександр Баранець – 102 (господарський), Надія Стефанів – 110,5 (кримінальний), а також Євген Синельников – 110,5 (цивільний).

Нагадаємо, понад 600 претендентів у судді оновленого Верховного суду України взяли участь у анонімному тестуванні на предмет фахових знань,101 кандитат провалив конкурс. Під час тестування кандидатів до Верховного Суду виявили факти шахрайства. Деякі претенденти отримали іспит по власних справах.

23 січня НАБУ розпочало відбор суддів до Верховного Суду України. Відповідно до змін до Конституції в частині правосуддя, які набули чинності 30 вересня 2016 року, вищим судом України має стати створений заново Верховний Суд  у складі не більше, ніж 200 суддів. Натомість Вищий господарський, Вищий адміністративний та Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ  ліквідуються.