Оприлюднено нові подробиці спецоперації силовиків у Дніпропетровську

31 Жовтня 2015, 12:15

Операція СБУ та ГПУ у Дніпропетровську пов'язана з розслідуванням діяльності опрганізованого злочинного угруповання. Про це повідомили журналістів у прес-центрі ГПУ.

За інформацією Генпрокуратури, перевірка і спецоперація проводяться у рамках розслідування за основною статтею 255 Кримінального кодексу – діяльність організованої злочинної організації.

У ГПУ уточнили, що до операції ретельно готувалися.

"Відбулася широкомасштабна спецоперація, пов'язана із затримання членів організованого злочинного угрупування. До її проведення була довга, ретельна підготовка, із залученням оперативних служб – із прослуховуванням, відеоспостереженням, і т.і., якісна доказова база готується", – зазначили в ГПУ.

При цьому у Генпрокуратурі підкреслили: "Будь-якої політичної підоснови тут немає".

"Правоохоронці дочекалися закінчення місцевих виборів і в суботу проводять масштабні дії відносно цієї злочинної організації", – уточнили в ГПУ.

«Задіяно більше 500 співробітників Служби. Подробиці за декілька годин. Жодної політики!» – написала на сторінці у Facebook речник СБУ Олена Гітлянська.

Між тим, член УКРОПа Борис Філатов зазначив, що обшуки тривають також у квартирі батьків затриманого Геннадія Корбана.

У прес-центрі СБУ пообіцяли о 12:30 провести спеціальний брифінг для журналістів та розповісти усі деталі подій у Дніпропетровську 31 жовтня.

Як повідомлялося, СБУ та ГПУ проводять широкомасштабну операцію в Дніпропетровську.  Стало відомо про затримання Корбана.