Опозиціонери простояли біля ЦВК цілу ніч

6 Листопада 2012, 08:53

О 23:30 виникла сутичка між бійцями спецпідрозділу "Беркут" та учасниками мітингу, оскільки чоловіки намагалися поставити намет. Серед протестуючих були депутати Вячеслав Кириленко, Андрій Кожем'якін, Роман Забзалюк, Олександр Чорноволенко.

О 1:00 до табору приїхали лідери опозиції Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок.

За пів години лідери опозиції роз'їхалися. Останнім пішов Арсеній Яценюк. "Завтра в 8:00 ранку маю бути в Верховній Раді. Сюди приїду в 11:00", – сказав він перед тим, як піти.

В цей час, біля табору на лавку виставила чотири трилітрових банки з чаєм киянка Лариса, яка живе навпроти ЦВК.

Близько 4:00 Більшість учасників мітингу ховалися в переході до метро Печерська. Люди сиділи на сходах, час від часу мінялися з тими хто мокнув під стінами ЦВК.

"До нас завтра має приїхати допомога з різних міст. Я точно знаю що з Івано-Франківщини три автобуси їдуть. З Первомайська мають приїхати, Донецька", – розповіла одна з мітингувальниць.

"Ми будемо точно стояти до кінця, це злочинна влада. Я була спостерігачем в Івано-Франківську. Коли ми здавали з дільниці протоколи, за "регіоналів" проголосувало 50 чоловік з 3000 виборців, а в окружній комісії вже 150. Це несправедливо", – додала вона.

Нагадаємо, мітинг під ЦВК розпочався учора о 10.00.

"Беркут" кілька разів пробував розігнати акцію протесту опозиції.

Щодо організаторів мітингу біля ЦВК склали адмінпротоколичерез порушення заборони Окружного адмінсуду на проведення акцій в столиці до 12 листопада.

Вчора ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів в 5 одномандатних округах: 94, 132, 194, 197, 223. ЦВК запропонувала провести повторні вибори у цих округах і звернулася до Верховної Ради з відповідною пропозицією.

ФОТО: Андрій Жигайло/Gazeta.ua