Опозиціонери проїдуться подвір’ями Донецька, де покажуть відео із фальсифікаціями

Акценти
5 Листопада 2012, 07:55

За даними опозиції, до числа округів, де результати виборів були спотворені, входить одномандатний виборчий округ N42, що охоплює Ворошиловський, Калінінський і Куйбишевський райони Донецька.

Вчора на центральній площі міста прихильники партії УДАР і Всеукраїнського об'єднання "Свобода" домовилися спільно виступити проти фальсифікацій на виборчій дільниці N141677 цього округу, пише "Коммерсант-Украина".

"У нас є відеодокази того, що на цій дільниці заступник голови та члени комісії особисто вкидали (бюлетені – Ред.) та перешкоджали роботі голови комісії, що представляє опозицію", – розповів один з активістів Максим Касьянов.

"Ми маємо намір об'їхати подвір'я будинків, прилеглих до цієї дільниці, і за допомогою проектора продемонструвати жителям факти фальсифікацій", – зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні о 10.00 представники об'єднаної опозиції проведуть біля Центрвиборчкому мітинг проти фальсифікації результатів виборів в деяких одномандатних округах. Перші акції протесту пройшли ще в суботу і неділю у Києві.

Читайте також: Найбільше відсотків "народної любові" зібрали мажоритарники від ПР на Донеччині

90