Опозиціонери обіцяють показати ЦВК справжні протоколи з Первомайська

4 Листопада 2012, 14:15

"Незважаючи на те, що комісія повинна була в приміщенні ОВК рахувати голоси за протоколами з мокрими печатками, вони знехтували цією нормою, оформили підсумкові протоколи ОВК десь по дорозі без участі членів комісії від опозиційних сил і без участі спостерігачів", – йдеться в повідомленні.

Штаб Корнацького стверджує, що голова окружкому з протоколами, які раніше були доставлені до Миколаївського окружного адміністративного суду, не заїжджаючи в Первомайськ, попрямував з ними відразу до Києва, чим порушив усі можливі норми законодавства.

"Крім цього … протоколи сфальсифіковані, про що докладно розповів нардеп Геннадій Москаль після того, як ознайомився з копіями протоколів (дільничних виборчих комісій) в адміністративному суді Миколаєва", – сказано в повідомленні.

Співробітники штабу Корнацького мають намір передати в ЦВК копії протоколів, які були оформлені відразу після підрахунку голосів, щоб їх порівняли з оригіналами, які передав до ЦВК голова і кілька членів окружкому.

Нагадаємо, 3 листопада Центральна виборча комісія прийняла для подальшого опрацювання протокол окружної виборчої комісії № 132 – Первомайськ, Миколаївська область, про результати голосування на парламентських виборах.

Нагадаємо, раніше Миколаївський суд відмовився перевіряти дані протоколів, вилучених з ОВК 132 округу. Після того, як суд 3 години вивчав документи, він заявив, що не буде робити перерахунку голосів, бо це є виключною прерогативою ОВК.

Миколаївський окружний адмінсуд виніс рішення, яким витребував у ОВК №132 оригінали всіх протоколів ДВК в межах округу.

ОВК попросив суд відкласти витребування протоколів до тих пір, поки ситуація в окрузі не стане менш напруженою. У свою чергу суд задовольнив це звернення і дав окружкому час до 16:30 2 листопада, щоб доставити протоколи добровільно.

Виборча комісія цього округу звернулася до ЦВК для роз’яснень рішення Миколаївського окружного адмінсуду стосовно доставки до суду протоколів цього округу.

Народні депутати Анатолій Гриценко та Роман Забзалюк в приміщенні Миколаївської обласної організації партії ВО «Батьківщини» в присутності представників преси перерахували результати 132 округу. Вони констатували перемогу Аркадія Корнацького («Батьківщина»).

2 листопада опозиціонери повідомили про зникнення голови 132-ї ОВК разом з печаткою комісії.