За його словами, обшук провели 18 жовтня.
"Формальним приводом була перевірка підприємства, яке розташоване в одному приміщенні із громадською приймальнею, і яке я очолюю. Співробітники міліції намагались влаштувати обшук, спираючись на постанову Октябрського райсуду, в якій, навіть, неправильно було вказане місце проведення слідчих дій", — зазначив Матюшенко.
Аналогічні слідчі дії проводилися у Кременчуці – у приватних підприємців, які є його бізнес-партнерами, міліція вилучила товар на 200 тис. гривень, оргтехніку та особисте майно на суму майже 100 тис. гривень, повністю паралізувавши роботу підприємців.
"Це стовідсоткове політичне замовлення", — заявив Головко і повідомив, що готує звернення на ім’я Генпрокурора та глави МВС з вимогою "зупинити свавілля правоохоронних структур".
Разом з тим юристи констатують протиправність дій міліції та судді, яка надавала ухвалу для проведення слідчих дій.
Втім, в облуправлінні МВС спростували інформацію щодо обшуку в приймальні Головка.
Правоохоронці зазначили, що слідче управління МВС в Полтавській області "здійснює досудове розслідування в рамках відкритих кримінальних проваджень за ознаками ст.205 (Фіктивне підприємництво), 209 (Легалізація, відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом) і статті 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків) Кримінального кодексу України стосовно двох суб'єктів, розташованих на території області".
"У процесі досудового слідства, згідно з постановою суду, співробітники міліції справді провели обшуки на території двох підприємств. Інформуємо, що жоден народний депутат до діяльності цих підприємств стосунку не має і не є їх співзасновником", – наголосили у прес-службі.
Також у міліції запевнили, що громадську приймальню народного депутата України правоохоронці Полтавщини не обшукували.
"У слідчих діях міліції немає жодних ознак будь-якого замовлення або переслідування цих підприємців. Правоохоронці у своїй діяльності керуються виключно законами Україн", – підкреслюють в МВС.