«Люди, які потрапили у список, мають довіру лідерів і ефективно працюють у команді. Це нормально. Але є певні речі, які мене насторожують», – відзначив Філенко.
За його словами, він не упевнений у всіх нинішніх кандидатах від об'єднаної опозиції.
«У мене є сумніви з цього приводу. Я не думаю, що люди з партійних офісів, яких сьогодні заводять до парламенту, зроблять щось краще, ніж робили ми. Зокрема, такі еталонні речі, як Майдан. Я страшенно буду сумувати, якщо серед них з'являться «тушки», – наголосив нардеп.
Водночас Філенко зауважив, що існують дві версії, чому він не потрапив до виборчого списку опозиції: перша – політик вже забагато був у парламенті й в опозиційних колах вирішили дати дорогу молодим, друга – опозиції потрібні фінансово заможні кандидати, які зможуть спонсорувати її діяльність.
«Хоча спочатку вимальовувалось, що я мав бути у прохідній частині списку й зосередитись на роботі у Харківській області. Я не тільки звідти родом, але й маю досвід проведення кількох успішних виборчих кампаній на Харківщині, зокрема Арсена Авакова під час виборів мера Харкова», – уточнив парламентарій.
Нагадаємо, у квітні лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявляла, що несе персональну відповідальність за кожного з опозиціонерів, які перейшли на бік правлячої коаліції.
Тимошенко висловила переконання, що сьогодні політики вже не мають права брати одноособову відповідальність за якість мажоритарних та партійних списків. «Ми можемо схибити і помилитися. Ми вже не раз підвели людей, які нам повірили. Хабарники, пристосуванці та «криси» – це, на жаль, наші «криси» (спеціально не перекладаю, бо саме – «криси», а не щури)», – зазначила вона.