“Опозиційний блок” відреагував на відмову в реєстрації партійного осередку

3 Серпня 2015, 23:40

«Опозиційний блок» бойкотуватиме місцеві вибори, якщо місцеві осередки не зареєструють і не покарають тих, хто "напав на офіс" партії в Харкові. Про це йдеться в заяві Михайла Добкіна, яка оприлюднена на сайті партії.

«Сьогодні Опозиційний блок прийшов до харківського управління юстиції із законною вимогою – зареєструвати обласну партійну організацію для участі в регіональних виборах. Відповіддю на акцію Опозиційного блоку стало побиття і викрадення активіста партії, а також напад на офіс обласної організації із застосуванням каміння і димових шашок", – заявив Добкін.

«Все це було організовано за допомогою людей в балаклавах з праворадикальних організацій при повному потуранні правоохоронних органів», – зазначив він.

Добкін також заявив, що партія вимагає зареєструвати всі організації «Опозиційного блоку» і покарати всіх винних у нападі на мітинг і її офіс.

«Ми вимагаємо відставки керівництва області, яке фактично координує такі дії радикальних сил і відставки керівника Головного управління юстиції», – наголосив Добкін.

«У разі невиконання наших вимог «Опозиційний блок» оголосить бойкот виборів. Ми звернемося до всіх демократичних країн і міжнародних організацій із закликом не визнавати вибори, на які не допускається опозиція», – підсумував Добкін.

Як повідомлялося, головне теруправління юстиції у Харківській області заявило, що не буде поки реєструвати обласний осередок "Опозиційного блоку", тож партія не зможе взяти участі в місцевих виборах.

Нагадаємо, у понеділок, 3 серпня, офіс Харківського регіонального відділення «Опозиційного блоку» на вулиці Скрипника, 4 обстріляли невідомі.

Згодом у мережу виклали відеозапис штурму офісу харківського осередку "Опозиційного блоку".