Опозиційні до Меджлісу кримські татари влаштували акцію протесту

15 Березня 2011, 14:49

Спочатку акція, влаштована організаціями «Milli Hareket Partisi», «Адалет» та рядом інших, відбувалася перед будівлею кримськотатарського академічного музично-драматичного театру. Серед мітингувальників були також помічені активісти Соціалістичної партії України.

Учасники акції, зокрема, висловили своє невдоволення тим, що влада автономії вирішує проблему забезпечення кримських татар землею виключно з Меджлісом. Крім того, негативно висловлювалися про те, що кандидатуру Мустафи Джемільова було висунуто на здобуття Нобелівської премії.

Після цього натовп, що налічував близько 200 осіб, рушив до Меджлісу. Помітингувавши там, учасники акції вторглися в будівлю представницького органу кримських татар, в якому не виявилося нікого з керівництва. Після цього мітингувальники залишили будівлю.

Раніше в ЗМІ з'являлася інформація про те, що влітку минулого року в Адміністрації Президента України пройшли секретні переговори глави АП Сергія Льовочкіна з представниками «Milli Hareket Partisi» і «Адалет».

Довідка Тижня.

«Milli Hareket Partisi» – опозиційна Партія національного руху, яку очолює Абдурешит Джеппаров. Раніше він був заступником голови Меджлісу щодо зв'язків зі ЗМІ та громадськістю.

«Адалет» – політична партія, засновником якої є Сервер Керімов. За інформацією ЗМІ, він не користується авторитетом серед кримськотатарського населення і тепер більше авантюрист за натурою.