Опозиція закликає журналістів оголосити бойкот владі

25 Грудня 2013, 14:32

«Сьогодні журналістів б’ють, закривають їм рота. Знищують право на професію. Підступно і вночі звіряче бити жінку – на таке здатні тільки боягузи і моральні виродки. Ці покидьки, схоже, повірили у свою безкарність. Хтось ще сподівається, що ця влада "виправиться" і когось почує? Сьогодні вона хоче зробити з нами усіма те, що вчинила вночі з Танею Чорновол. Хоче паралізувати людей страхом. Так не буде!», – наголосив Кличко.

Він підкреслив, що боятися повинні ті, хто освячує і творить безчинства. А також їхні політичні сподвижники, які мовчать, а значить – погоджуються з тим, що відбувається.

«Вони обманюють людей, присипляють або залякують! І треба позбавити їх можливості створювати ілюзії для мільйонів громадян. Розказуйте про реальні події. Ви сьогодні маєте велику можливість – через виконання професійних обов’язків доносити і свою громадянську позицію», – йдеться у зверненні Кличка до представників ЗМІ.

Як повідомлялось, вночі 25 грудня невідомі жорстоко побили журналістку, активістку Євромайдану Тетяну Чорновол. Зараз вона перебуває у реанімації.

Слідчим відділом Бориспільського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Сама журналістка пов'язує напад з активною громадською діяльністю.