Опозиція закликає Кличка провести праймеріз серед мажоритарників на Київщині

31 Серпня 2012, 15:18

В заяві йдеться, що 27 серпня громадські активісти Вахтанг Кіпіані, Вікторія Сюмар та Ігор Жданов звернулися  до об’єднаної опозиції «Батьківщина» та партії УДАР Віталія Кличка з пропозицією провести соціологічні дослідження у мажоритарних округах міста Києва та Київської області, аби на їх підставі визначитися з єдиним кандидатом по цих округах.

«Об’єднана опозиція «Батьківщина» підтримує згадану громадську ініціативу. Ми готові до проведення праймеріз у кожному з мажоритарних округів Києва та Київської області, за результатами яких буде визначений найбільш рейтинговий кандидат на користь якого повинні зняти свої кандидатури інші претенденти від демократичних сил», – заявили в партії.

Також в об’єднаній опозиції сподіваються,  що партія УДАР та Віталій Кличко, який до цього неодноразово заявляв про необхідність проведення таких праймеріз, підтримають зазначену ініціативу громадських активістів.

Нагадаємо, 30 липня об’єднана опозиція провела з’їзд, на якому були затверджені списки кандидатів у депутати по багатомандатному і по мажоритарних округах.

1 серпня партія "Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка" на з'їзді  висунула 225 кандидатів у народні депутати у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та стільки ж  кандидатів у депутати на вибори Верховної Ради в мажоритарних округах.