Опозиція заявила, що суд довів фальсифікації на користь Супруненка

Акценти
4 Листопада 2012, 16:31

За інформацією партійців, провладному кандидату приписали 192 голоси інших кандидатів.

Так, на користь кандидата Супруненка було приписано голоси за інших кандидатів. Наприклад, у кандидата від Партії регіонів було вкрадено 27 голосів, а у комуніста – 30. Це з’ясувалося під час перегляду судом відеозапису підрахунку голосів і встановлення результатів голосування на зазначеній дільниці.

«Відеозапис підтвердив, що за Супруненка проголосувало 382 виборця, тоді як у сфальсифікованому протоколі і на сайті ЦВК, зазначено цифру 574», – зауважують в партії..

«Таким чином перевага Ляпіної над Супруненком складає не 1436, як зазначено на сайті ЦВК, а  1628 голоси», – резюмували у політсилі.

Нагадаємо, 1 листопада народний депутат, переможець виборів у київському одномандатному виборчому окрузі №216 Ксенія Ляпіна, вимагала від генерального прокурора України Віктора Пшонки порушити кримінальну справу за фактом фальсифікації підсумків голосування на виборчій дільниці №800180.

Як повідомлялось, 30 жовтня у 216-му виборчому окрузі Дніпровського району Києва довелося перераховувати бюлетені. Роботу комісії щоразу зупиняли через порушення і скандали.

 Як відомо, за результатами підрахунку протоколів на 216 окрузі перемогла кандидат від об'єднаної опозиції Ксенія Ляпіна, яка  отримала 29,27%. Другим був кандидат Олександр Супруненко – 27, 70% голосів.

90