Опозиція заявляє, що викрила фальшування на користь Губського у Каневі

4 Листопада 2012, 00:15

"Підконтрольні провладному кандидату Богдану Губському члени окружної комісії повертають протоколи на доопрацювання до ДВК. У свою чергу члени ДВК в уточнених протоколах змінюють результат на користь Богдана Губського. До його результатів додають в середньому 200-300 голосів за рахунок інших непрохідних кандидатів", – заявляють у опозиції та наголошують, що, згідно з виборчим законодавством, уточнення протоколів не може стосуватися зміни результатів голосування.

"Цю схему було виявлено та зупинено", – додали в опозиції.

Об’єднана опозиція ще раз звертається до ЦВК з вимогою невідкладно зреагувати на ситуацію, що відбувається в  197-му ОВК. “Батьківщина” також звертається до членів ДВК 197-го округу, які причетні до фальшування виборів: “Вас втягують у грандіозну схему фальсифікацій. Проте кожен, хто поставить свій підпис під сфальшованим протоколом, має пам’ятати, що за це він нестиме кримінальну відповідальність”, – підкреслюють в об’єднаній опозиції.

Як відомо, раніше Богдан Губський звинуватив опозицію у спробі фальсифікувати результати виборів у 197 окрузі через зміну членів ОВК. На засіданні  2 листопада  ЦВК змінила у 197 окрузі  секретаря – представника Партії регіонів та члена комісії від партії «Єдіная родіна».  Напередодні  ЦВК замінила 8 із 18 членів даної ОВК. 

Наразі за підрахунком 68,49% бюлетенів у 197-му окрузі, кандидат від ВО «Батьківщини» Леонід Даценко набирає  33,74%, в той час як само висуванець Богдан Губський  31,55%.

98