Опозиція вимагає звільнити з посад фальсифікаторів виборів

6 Листопада 2012, 13:20

«Ми ставимо чітку вимогу по звільненню з посад голів обласних адміністрацій, які керували і продовжують керувати фальсифікаціями – голову КМДА Олександра Попова, голову Київської ОДА Анатолія Присяжнюка, голову Черкаської ОДА Сергій Тулуба, голову Вінницької ОДА Миколу Джигу, голову Миколаївської ОДА Миколу Круглова», – сказав він.

«Ці люди безпосередньо в своїх кабінетах, не соромлячись, давали вказівки або вимикати світло на виборчих дільницях та в ОВК, або здати членів комісій», – заявив віце-спікер.

Він також підкреслив, що опозиція вимагає порушення кримінальних справ стосовно членів ОВК і ДВК, причетних до фальсифікацій.

«Мені тут Ар'єв передав документи, які підтверджують, що голова ОВК в місті Каневі Максим Онищенко має судимість 2009 року, яка досі не погашена. За квотою ПР та так званих самовисуванців було залучено до роботи в комісії представників організованих злочинних угруповань. Ми що за таких умов повинні погодитись на повторні вибори?», – наголосив Томенко.

Він додав, що опозиція не збирається погоджуватися на перевибори на проблемних округах, тим більше враховуючи те, що низка системних адміністраторів вносила сфальшовані дані в базу ЦВК.

«Окрім того, ми склали список системних адімінстраторів, і я особисто був свідком, коли вони вводили фальсифіковані дані на сервер. Невже ми далі будемо дивитися, щоб вони те саме робили на повторних виборах? Ще раз кажу, опозиція не збирається підтримувати повторні вибори, можливо, за винятком одного чи двох округів», – заявив віце-спікер.

Як повідомлялося раніше, представники опозиції вимагають від президента Віктора Януковича негайно розслідувати факти фальсифікації виборів. 

читати ще

показати ще
96