Опозиція вимагає від Януковича звітувати про підписані в Москві угоди

17 Грудня 2013, 19:59

Голова фракції УДАР Віталій Кличко заявив, що  Янукович  міг заставив стратегічні підприємства України. “З поінформованих джерел стало відомо, що він підписав кредитну угоду на 15 мільярдів доларів під заставу українського майна – стратегічних підприємств України: машинобудування,  літакобудування, енергетичних підприємств. Не виключено, що й ГТС. Ми вимагаємо повної інформації про всі підписані документи”, – заявив Кличко. 

Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок заявив, Янукович «підписує угоди, які шкодять інтересам держави».

“Янукович сьогодні зрадив українців. Він сьогодні фактично підписав угоди під державні гарантії і фактично в ломбард здав агропромисловий комплекс, авіабудування, суднобудування тощо. І тепер цими московськими грошима хоче латати дірки в першому кварталі у державному бюджеті”, – сказав Тягнибок і закликав активістів на Майдані продовжувати акцію протесту.

Голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк також висловив  стурбованість підписанням договорів України з Росією."Я знаю тільки одне місце, де є безкоштовний сир … мишоловка. І якщо Янукович отримав $15 млрд і знижку на газ … це ще $5 млрд…Ми хочемо почути , що він віддав. $20 млрд доларів – це дуже великі гроші" , – сказав Яценюк.

Він наголосив, що  опозиція вимагатиме від президента, коли він повернеться в Україну , надати документи , підписані у вівторок в Росії.

Мітингувальники на Майдані Незалежності шляхом підняття руки також проголосували за звіт Януковича про підписані договори в Москві.