Опозиція вимагає в Януковича назвати час і місце публічної зустрічі

2 Березня 2012, 18:14

«Окрім заяви Віктора Януковича «про постійне бажання зустрітися та відчувати настрої в парламенті» в одному з інтерв’ю, ані опозиція, ані народ України нічого так і не почули. За цей час Україна ще більше наблизилась до прірви. Влада винесла ганебний та несправедливий вирок ще одному своєму політичному опоненту Юрієві Луценку та вступила в черговий конфлікт з Євросоюзом, що унеможливлює парафування Угоди про асоціацію з ЄС», – йдеться в заяві.

Опозиція ще раз звернулася з вимогою до президента Януковича про зустріч.

«Ми вимагаємо, щоб президент негайно оголосив про час та місце публічної та відкритої зустрічі з опозицією», – уточнили в партіях.

На думку опозиційних партій, парламентська більшість і президент не зробили жодного кроку щодо негайного виконання вимог, що містяться у резолюції ПАРЄ.

Нагадаємо, фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» і Блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» у Раді заявили, що хочуть обговорити з Януковичем його плани з виконання рекомендацій резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи від 26 січня.

А 25 лютого у другу річницю президентства Віктор Янукович в інтерв'ю телекомпанії «Перший національний» заявив, що зустрінеться із представниками опозиції найближчим часом.