Опозиція розгорнула наметове містечко біля скандального окружкому у Каневі

1 Листопада 2012, 07:36

Як повідомили у прес-службі обласного штабу об’єднаної опозиції, після того, як робота по підрахунку голосів в окрузі №197 фактично була паралізована через саботаж та зникнення більшості членів окружної виборчої комісії, штаби опозиційних сил, що підтримують кандидата від «Батьківщини» Леоніда Даценка, прийняли рішення спільно підтримати вимогу про захист волевиявлення людей, розгорнувши під будівлею ОВК №197 наметове містечко.

Змонтовано 10 наметів від ВО «Батьківщина», УДАРута «Свободи». На кожному наметі напис, що вони є власністю народного депутата Костянтина Бондаренка.

Акція оголошена безстроковою і триватиме доти, поки не буде здійснено чесний підрахунок голосів виборців на окрузі №197.

Нагадаємо, робота ОВК №197 фактично паралізована. Комісія не може зібрати кворум.

Вночі 31 жовтня із засідання ОВК №197 госпіталізували двох членів комісії.

Члени комісії від «Батьківщини» вчора повідомили, що близько 4-ої ранку членів ОВК обдзвонили невідомі і погрожували фізичною розправою, якщо ті прийдуть на засідання комісії.

При цьому Губський заперечив, що це з його вини паралізована робота комісії.

У цьому окрузі борються кандидат від Партії регіонів Богдан Губський і кандидат від ВО "Батьківщини" Леонід Даценко.

Станом на 7:00 1 листопада в окрузі №197 пораховано 48.63% протоколів. Наразі лідирує Губський (34.67). За ним – Даценко (31.83%).

Позначки: