Опозиція пропонує Януковичу єдиний рецепт збереження обличчя

5 Жовтня 2011, 16:21

«Сьогоднішня відмова пропрезидентської більшості проголосувати за законопроекти опозиції, які б розв’язали проблему ганебних судових процесів, свідчить про те, що чинна влада не має бажання шукати вихід із ситуації, яку сама створила», – заявив Турчинов.

За його словами, влада «продовжує курс на політичні репресії, протиставляючи себе цивілізованому світу»

«Після сьогоднішнього провального голосування є тільки один вихід: внести до президентського законопроекту поправку від опозиції щодо 365-ї статті Кримінального кодексу та проголосувати цей законопроект вже завтра в цілому, а не розтягувати процес знущання над Тимошенко та іншими опозиціонерами, які без жодних підстав продовжують перебувати за гратами», – вважає Турчинов. 

Як повідомлялось, голова Верховної Ради Володимир Литвин не виключає доповнення опозиційними ініціативами президентського законопроекту про декриміналізацію деяких статей Кримінального кодексу.

Нагадаємо, Янукович вніс до парламенту проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності 27 вересня.

Однак, під цей законопроект не підпадає стаття, за якою судять екс-прем’єра Юлію Тимошенко.

«Сьогоднішня відмова пропрезидентської більшості проголосувати за законопроекти опозиції, які б розв’язали проблему ганебних судових процесів, свідчить про те, що чинна влада не має бажання шукати вихід із ситуації, яку сама створила», – заявив Олександр Турчинов.