Опозиція претендує на керівництво 11 комітетів Ради

20 Листопада 2012, 08:45

Про це газеті "Коммерсант-Украина" заявив представник партії "Свобода" Руслан Кошулинський.

"Ми будемо наполягати на тому, щоб у відання опозиції відійшли комітети з контролюючою функцією. Серед них, звичайно ж, бюджетний комітет, а також комітети з питань правосуддя і свободи слова", – зазначив він.

Кошулинський також висловився за скорочення числа комітетів: "Зараз в Раді створено чотири "правових" комітети. Нам здається, це штучне явище, і їх потрібно об'єднати хоча б заради зменшення витрат бюджету на їх діяльність".

У свою чергу народний депутат від НУНС Геннадій Москаль зазначив: "Є європейська практика, згідно з якою опозиція очолює комітети, які здійснюють контроль над органами державної влади".

Нагадаємо, вчора голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що в новому скликанні Верховної ради депутати, що представляють цю політичну силу, повинні очолювати ключові комітети. Зокрема, мова йшла про комітети з питань бюджету, фінансів і банківської діяльності, паливно-енергетичного комплексу.

"Є держава, і якщо ми, як більшість, повинні забезпечувати її стійку роботу, то до нас повинні відійти комітети, які забезпечують цю роботу. А потім уже слід торгуватися по решті комітетам", – сказав Єфремов.

Раніше повідомлялося, що представників партії УДАР цікавлять комітети Ради з питань бюджету, з питань свободи слова та інформації і з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

У Верховній Раді наразі 26 комітетів та одна спеціальна контрольна комісія з питань приватизації.

.