Опозиція поскаржилася іноземним дипломатам на спотворення результатів виборів

Акценти
5 Листопада 2012, 18:53

"Ми провели консультації про ситуацію, яка на сьогоднішній день відбувається в ЦВК, про переговори з головою ЦВК", – сказав Кличко.

"Ніяких принципових рішень не було. Це був обмін інформацією", – додав лідер УДАРу та додав, що цю інформацію дипломати донесуть до керівництва своїх держав.

Водночас, лідери опозиційних сил сказали, що вони поки що нічого коментувати не можуть, бо отримали інформацію про те, що під Центральною виборчою комісією "Беркут" почав відтісняти людей.

Один із лідерів "Батьківщини" Олександр Турчинов додав, що поінформував дипломатів: "Це небезпечні злочини, які сьогодні робить влада для того, щоб сфальшувати волевиявлення наших громадян".

"Головний наголос треба робити (на тому – ред.), що не просто якісь представники від Партії регіонів чи кандидати від влади, а сама влада спотворює результати виборів, використовує силові структури – зокрема, спецпідрозділи МВС, судову гілку владу, яка повністю підпорядкована Адміністрації президента, вони спотворюють результати, знищують виборчу документацію і руйнують той результат, який був досягнутий", – заявив він.

Турчинов також висловив думку, що ЦВК "поки що працює під контролем Адміністрації президента".

ПІсля зустрічі представники опозиції направились на акцію протесту біля ЦВК.

Як повідомлялось, опозиція вимагає від президента Віктора Януковича та ЦВК визнати перемогу кандидатів від опозиції та притягнути до відповідальності причетних до фальшування виборів.

Надвечір ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів в одномандатних округах: 94, 132, 194, 197, 223. 

90