Опозиція попереджує про відьомський шабаш в день проведення місцевих виборів

17 Червня 2010, 11:00

Згідно з інформацією, яку оприлюднив глава президентської адміністрації Сергій Льовочкін, місцеві вибори можуть відбутися 31 жовтня. Дивним чином ця дата співпала зі свято Хеловін. У зв’язку з цим «Народна самооборона» підготувала для громадян інструкцію-попередження про можливий сценарій проведення виборі у такий день, яку Тиждень публікує повністю.

«Дорогі співгромадяни!

31 жовтня Україна, уперше у своїй історії, поєднує місцеві вибори з Хеловіном –  святом вампірів, відьом та іншої нечисті. Свято Хеловін відображає древній кельтський звичай полювання за головами своїх ворогів. В Україні ж, з легкої руки Партії регіонів, він перетворився у полювання за голосами своїх виборців.

Тому просимо вас зберігати спокій і звертатися у міліцію, якщо вам зустрінуться безголові особи з пачками виборчих бюлетенів, демони, які  ховаютьі чужі бюлетені у гарбузи із запаленими свічками, а також літаючі вурдалаки, що голосують одночасно на кількох дільницях.

Попереджаємо, що 31 жовтня деякі дорослі, які викривлено розуміють свято, можуть навіть не надівати костюмів і масок, а піти випрошувати чужі голоси у власників будинків, вимовляючи при цьому традиційну фразу «гроші за голос». Женіть їх геть паском, віником і гучним словом!

Якщо за кордоном в Хеловін розвішують плакати і розкладають книги із зображенням Дракули, відьом, вампірів і їх символікою (кілок з осики , чорні чотки та ін.), то в Україні стіни будинків огорожі і зупинки транспорту прикрасять зображеннями охочих бути обраними у місцеві органи влади від Партії регіонів.

Співвітчизники, пам’ятайте, якщо закордоном Хеловін славиться вечірками і  карнавалами, які супроводжуються зловісною, кладовищенською музикою і завиваннями вовків, що записаними в аудіо або відеоформаті, то в Україні агітація за кандидатів цього дня суворо заборонена законом! Не дозволяйте вити охочим бути обраними, і зокрема, від Партії регіонів!

І найголовніше: пам’ятаєте, що якщо за кордоном учасники Хеловіна до ранку знімають свої вбрання, то нечисть що виповзла зі своїх нір в український Хеловін, залишиться з вами на довгі роки дослухайтеся свого серця і добре думайте, перш ніж проголосуєте!».