Опозиція попереджає про можливі провокації на Майдані з боку переодягнених спецпризначенців

14 Грудня 2013, 00:49

 «Два підрозділи "Альфа", розквартировані в Києві в районі вулиці Червоноармійська, і спецпідрозділи внутрішніх військ, що знаходяться на вулиці Мельникова, отримали команду переодягнутися в цивільну форму одягу, проникнути на територію Майдану Незалежності (і/або на так званого  "антимайдану" в Маріїнському парку) і провокувати бійки і безлади, тим самим дискредитуючи мирний характер нашого протесту», – йдеться в повідомленні.

В опозиції наголошують, що самоорганізовані загони територіальної оборони Майдану отримали команду з цієї миті приступити до чергування в режимі особливої уваги.

«Закликаємо владу відкликати цю провокативну команду. Всіх тих, хто знаходиться на Майдані, просимо бути пильними і не допускати провокацій з дискредитації нашого мирного протесту», – йдеться в повідомленні.

Раніше заступник керівника Штабу національного спротиву Сергій Пашинський заявив, що ближче до ранку можливі провокації на Майдані.

Пашинський повідомив, що силовики отримали завдання потрапити на Майдан і у будівлі, де перебувають мітингувальники, переодягнувшись у цивільний одяг.

"Завдання цієї спецоперації – спровокувати бійки і масові безлади, які влада намагатиметься використати для звинувачень учасників акції протесту на Майдані", – розповів Пашинський, наголосивши, що акція на Майдані є мирною.

 Він також додав, що учасники акції протесту готові захиститися від запланованої владою провокації.

Нагадаємо, раніше МВС заявило, що у працівників органів внутрішніх справ є оперативна інформація про провокації, що плануються для дестабілізації обстановки під час проведення мирних акцій у Києві.