Опозиція попереджає: на вихідні влада планує у Києві широкомасштабні провокації

13 Грудня 2013, 08:48

За його словами, нині влада звозить людей до Києва, щоб розпочати громадянський конфлікт, «вводити надзвичайний стан, вводити війська, вводити «Беркут», розганяти Майдан».

«Це новина, на яку ми маємо дуже серйозні підтвердження, і ми не дамо можливості це зробити Віктору Януковичу», – сказав Яценюк.

Як повідомлялось, 11 грудня видання ZN.UA з посиланням на джерела в Раді національної безпеки і оборони повідомило, що керівництво країни поставило перед Міноборони та іншими відомствами завдання забезпечити проведення масштабного провладного мітингу на противагу Євромайдану. Зокрема, Міноборони повинне забезпечити на 14-15 грудня харчування (польові кухні, їдальні), розміщення і паливо для обігріву 200 тисяч цивільних, які мають прибути до Києва для участі в масових заходах на підтримку Віктора Януковича.

Зараз прихильників ПР щодня збирають на мітинг біля будівлі Верховної Ради

Нагадаємо, 12 грудня опозиція закликала українців прийти 15 грудня народне віче під назвою "День гідності"  на Майдан Незалежності у Києві.

Це вже буде четверта масова акція протесту на підтримку євроінтеграції України. Перша відбулася 24 листопада, друга – 1 грудня, третя – 8 грудня.