Опозиція планує протягом квітня сформувати спільні виборчі списки

30 Березня 2012, 14:26

"Партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" заявляє про формування спільно з політичними силами, які входять до об'єднаної опозиції єдиного виборчого списку кандидатів у депутати в загальнодержавному виборчому окрузі і єдиного списку кандидатів за одномандатними округами", – зачитав текст постанови голова виконавчого секретаріату "Батьківщини" Ярослав Федорчук.

Водночас у самій резолюції про конкретні терміни формування спільних списків не вказано.

Разом із тим, документ містить декларацію про створення місцевими організаціями «Батьківщини» спільних з іншими опозиційними силами виборчих штабів.

Також з’їзд проголосував за пропозицію Турчинова відкласти внесення змін до програми партії, що уможливило б об’єднання опозиції на виборах. Дата такого схвалення не конкретизується, водночас Турчинов заявив, що відповідні зміни «повинні пройти всенародне обговорення».

Делегати з’їзду партії «Батьківщина» вирішили не закривати з’їзд аж до моменту проведення наступного 12-ого з’їзду.

Як пояснив Турчинов, це означає що нове зібрання в рамках нинішнього з’їзду може бути в будь-який момент скликано політрадою партії.

Нагадаємо, виступаючи на з’їзді ВО «Батьківщина», лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк заявив, що угода про розподіл мажоритарних округів між опозиційними політичними силами буде укладена до 10 квітня.