Опозиція перерахувала голоси в окрузі у Первомайську: переміг Корнацький

2 Листопада 2012, 16:48

Для цього з окружкому були привезені копії протоколів з мокрими печатками.

Як повідомляє прес-служба депутата Анатолія Гриценка, були перераховані протоколи з усіх 186 виборчих дільниць округу.

«У присутності журналістів і громадськості (КВУ, Чесно, Опора тощо) зафіксовано переконливу перемогу Аркадія Корнацького («Батьківщина»). Він отримав 29670 голосів, проти 25481 за кандидата від ПР Віталія Травянка», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє місцеве видання НикВести, як з'ясувалося, регіоналу «приписали» частину результатів Терьохіна і Тулубко – кандидатів з цього округу. При цьому, якщо у Терьохіна відібрали 635 голосів, то у Тулубко при «регіональному перерахунку» на користь Травянка пропало 3644 голоси.

Нагадаємо, раніше Миколаївський окружний адмінсуд виніс рішення, яким витребував у ОВК №132 оригінали всіх протоколів ДВК в межах округу.

ОВК попросив суд відкласти витребування протоколів до тих пір, поки ситуація в окрузі не стане менш напруженою.

Як повідомляли раніше опозиціонери, сьогодні вночі у 132 окрузі у Первомайську представники «Беркуту» винесли з ОВК оригінали протоколів і, завантаживши їх у автобус, почали знищувати.

У МВС переконують, що «Беркут» у Первомайську лише охороняє вивезення бюлетенів до суду.

Пізніше народний депутат Геннадій Москаль повернув в окружком раніше вилучені виборчі бюлетені.

Як відомо, вже після підрахунку 100% голосів в окрузі №132 змінився переможець виборів. Так, за першими даними виграв кандидат від «Батьківщини» Аркадій Корнацький. А після зміни – регіонал Віталій Травянко.

Опозиція подала в ЦВК скаргу з вимогою провести повний перерахунок голосів відповідно до протоколів з мокрими печатками в цьому окрузі.