Опозиція оголосить свій план дій на мітингу о 18:00

5 Листопада 2012, 12:29

"Мітинг не розходиться, наступний буде проведений о 18:00 сьогодні. Ми будемо боротися до кінця", – повідомив голова ради об'єднаної опозиції "Батьківщина" Арсеній Яценюк журналістам після проведення політконсультацій опозиційних сил.

Він також поінформував, що опозиція отримала оперативні дані про перешкоджання співробітниками правоохоронних органів пересування автобусів з учасниками акції протесту.

"Зараз відбувається така ситуація: ми отримали оперативні дані, що наші прихильники і ті люди, які хочуть приєднатися до захисту результатів виборів, їдуть в автобусах, їдуть машинами, їх весь час зупиняє міліція, переписує номери, і не дають можливості доїхати до Києва" , – сказав Яценюк.

Він також заявив: "Ми будемо боротися всіма законними способами, в тому числі, як в нашій заяві оголошено, що до моменту невизнання повноважень цієї Верховної Ради України. Ми цього не виключаємо".

Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок у свою чергу повідомив, що подальші дії опозиційних сил будуть оголошені на мітингу о 18:00.

Як раніше повідомлялося, сьогодні під будівлею ЦВК відбуваєтсья мітинг опозиції проти фальсифікацій на виборах.

читати ще

показати ще
97