Опозиція обіцяє ініціювати відставку Лутковської

Акценти
31 Січня 2013, 13:08

Окрім того, Кужель поставила під сумнів належне виконання Лутковської своїх обов’язків щодо забезпечення прав і свобод людини.

Опозиціонерка ініціює терміновий збір підписів для проведення лікування Юлії Тимошенко за кордоном.  Адже під час відвідування харківської лікарні «Укрзалізниці» жінки-депутати на власні очі побачили важкий стан здоров’я Юлії Тимошенко, що перебуває під цілодобовим відеоспостереженням.

За словами Кужель, вікна у камері екс-прем'єрки зафарбовані таким чином, що неможливо зрозуміти день чи ніч за вікном, а до самої палати не надходить свіже повітря.

«Незважаючи на все це, Юлія Тимошенко не зламалася. Боягузливе створіння Янукович думає, що він її зламав, але я була поряд з нею та була здивована її внутрішньою силою», – наголосила народний депутат.

Окрім того, Кужель висловила обурення через дії політичних опонентів з Партії регіонів.

«Якщо ми далі будемо з ними говорити інтелігентно – вони цього не зрозуміють. Вони поливають нас зеленкою, тому давайте ми кожен приходимо сюди із зеленкою: нас полили в Харкові – тоді всі «регіонали» будуть в зеленці», – сказала вона.

Наступного пленарного тижня Олександра Кужель вимагає заслухати у сесійній залі Генпрокурора щодо тривалих політичних репресій.

«Ми повинні зрозуміти, що незалежність Юлії Тимошенко та Юрія Луценка – це пазл, без якого не може скластися демократія та свобода в Україні», – резюмувала вона.

89