Опозиція не втрачає надії зіпсувати переговори Януковича з Путіним

16 Грудня 2013, 16:21

"Якби у нас було 226 підписів і ці підписи були б станом на вівторок (17 грудня – Ред.) , а ми ще не втрачаємо надії,  що можемо їх зібрати… І коли Янукович приїде до Путіна і буде щось говорити, маючи документ про 226 підписів на руках, то Путін побачить, що уряд нелегітимний і російська сторона змогла б усвідомити, що веде переговори з нелегітимним урядом" , – сказав Тягнибок.

За його словами, 226 підписів під проектом постанови про відставку уряду Миколи Азарова був би серйозним аргументом для президента Росії.

На думку Тягнибока, це сприяло б тому, що документи, що готуються до підписання, не були б підписані.

Він зазначив, що опозицію не влаштовує, що з уряду Азарова будуть відправлені у відставку кілька міністрів і як раніше вимагає відставки всього уряду.

"Нас не влаштовує , що 7-8 міністрів хочуть відправити у відставку, має йти весь уряд, у тому числі з Азаровим. Це не обговорюється" , – сказав Тягнибок .

Водночас, він зазначив, що збір підписів під проектом постанови про відставку уряду, підготовлений комуністами, скоріше морально – психологічний крок, ніж юридичний.

"Зрозуміло , що Верховна Рада не може більше розглядати питання відставки уряду на цій сесії, виходячи із законодавства" , – сказав він.

Тягнибок нагадав, що у вівторок 17 грудня Азарову виповнюється 66 років і " він вже може писати заяву і йти на пенсію".