Опозиція хоче у п’ятницю замість Азарова слухати в Раді Януковича

1 Липня 2013, 11:44

«Я звертаюся до вас, пане голово (Володимир Рибак), щоб президент виступив у п'ятницю (5 липня) у стінах Верховної Ради, як ми і домовлялися, замість «години запитань до уряду», тому що слухати уряд сенсу немає, а президент, який заявив, що готовий звернутися до Верховної Ради і до народу в стінах парламенту… буде правильно, якщо він це зробить в день закриття сесії Ради», – сказав він.

Яценюк підкреслив, що раніше було досягнуто домовленості з Януковичем про його виступ у парламенті і опозиція сподівається на те, що виступ президента відбудеться.

Як повідомлялося, 6 червня президент Віктор Янукович направив Верховній Ради щорічне послання обсягом в 600 сторінок. Опозиційні депутати, вимагаючи особистого представлення Януковичем документу, склали на трибуні усі свої примірники послання та заблокували трибуну. 

Пізніше Янукович погодився зустрітися з лідерами фракцій, але не в парламенті, а в Адміністрації президента

Після зустрічі з Януковичем Арсеній Яценюк заявив, що президент погодився виступити перед депутатами Верховної Ради.

Підтвердив це і представник президента в парламенті Юрій Мірошниченко, який заявив, що Янукович готовий прийти до парламенту на закриття сесії.

Однак минулого тижня лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що домовленості про виступ Януковича у Верховній Раді саме 5 липня не було.