Опозиція доопрацювала законопроект щодо Тимошенко “з урахуванням зауважень ПР”

14 Листопада 2013, 19:43

Вказано, що в документі врахували зауваження Головного науково-експертного управління Верховної Ради.

Як повідомив член робочої групи Андрій Кожем’якін, "було враховано 90% зауважень науково-експертного управління парламенту".   "Доопрацювавши цей законопроект, робоча група фактично вирішила всі питання, які поставило науково-експертне управління", – наголосив депутат.

Він також вказав, що у документі врахували зауваження, "які прозвучали від представників Партії регіонів під час засідання робочої групи".

Кожем’якін повідомив, що  законопроектом, зокрема, передбачається інститут перерви від відбування покарання на період лікування за кордоном. При цьому особа, яка потребує лікування, у письмовій формі дає зобов’язання повернутися в Україну після завершення лікування в 10-денний термін.  Також проектом закону передбачено, що оплата такого лікування здійснюється особою за власний рахунок.

В  "Батьківщині" також повідомили, що допрацьований законопроект зареєстрований у Верховній Раді під номером 3599-Д.

Як повідомлялось, 14 листопада група з підготовки законопроекту щодо лікування засуджених за кордоном вкотре  не дійшла  згоди щодо роботи над законопроектом.

Верховна Рада 8 листопада створила робочу групу, що працюватиме над доопрацюванням законопроектів щодо лікування ув'язнених за кордоном. У ній опозиціонери отримали 5 місць, регіонали – 13.