Опозиція чекає від Захарченка “геройської” відставки

Акценти
2 Липня 2013, 15:25

«Пан міністр, я не вірю у ваші слова, що ви хочете щось реформувати, зробіть «геройський» вчинок – напишіть заяву про відставку. Це буде єдиною правильною дією», – сказав голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Він також повідомив, що Міністерством внутрішніх справ була здійснена підробка інформації, і вище керівництво держави спочатку було проінформоване про нанесення жінці легких тілесних ушкоджень та крадіжці мобільного телефону, а не про згвалтування.

Голова фракції «Український демократичний альянс за реформи (УДАР)» Віталій Кличко, у свою чергу звертаючись до Захарченка, зазначив, що його відставка є єдино можливим вчинком офіцера в ситуації, що склалася.

Захарченко ніяк не відреагував на подібні заяви опозиції.

На думку Яценюка, міністр проігнорував такі вимоги через боягузтво.

Після закінчення виступу депутати проводили Захарченка криками «Ганьба!».

Як повідомлялось, Віталій Захарченко сьогодні виступив на засіданні Верховної Ради з приводу трагедії на Миколаївщині. Зокрема, він повідомив про звільнення начальника Врадіївської міліції.

Нагадаємо, 28 червня міліціонер Дмитро Поліщук (племінник прокурора Заводського району Миколаєва Сергія Поліщука) і ще один чоловік (таксист Сергій Рябіненко) були затримані за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень мешканці Врадіївки Ірині Крашковій.

Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на строк 60 діб, і зараз вони перебувають за ґратами.

Водночас місцеві мешканці вимагають притягнути до відповідальності ще одного підозрюваного у скоєнні злочину, на якого вказала потерпіла – старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака. Дрижак, який є  похресником начальника Миколаївського облуправління міліції Валентина Парсенюка, досі перебуває на волі, а його місце перебування ретельно приховується.

90