Операція “Оливкова гілка”. Туреччина звинуватила НАТО у подвійних станадртах

10 Березня 2018, 18:09

Президент Туреччини Реджеп Ердоган розкритикував Північноатлантичний альянс за непідтримку турецької військової операції "Оливкова гілка" проти сирійських курдів у Сирії. Про це повідомляє The Associated Press.

 

Зазначається, що виступаючи перед прибічниками, президент Туреччини запитав: "Ей, НАТО, де ти?" та звинуватив Альянс ї у подвійних стандартах.

 

За його словами, Туреччина направила війська до зони конфлікту на їхнє прохання, але не отримала натомість підтримки.

 

Крім того, Ердоган закликав НАТО прийти на допомогу Туреччині, заявивши, що її кордони наразі "знаходяться під загрозою".

 

Нагадаємо, 13 лютого Туреччина повідомила, що  під час військової операції в сирійському Африні ліквідувала 1 439 бойовиків.

 

Нагадаємо, 19 січня Туреччина розпочала військову операцію, обстрілявши позиції курдів на півночі Сирії. Бомбардування сталося через кілька днів після того, як очільник Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав знищити представників терористичного угрупування Робітничої партії Курдистану. Тоді він заявив, що їхніх бойовиків побільшало на півночі Сирії.

 

Згодом, 21 січня турецькі сухопутні війська увійшли на територію Сирії і просунулися у напрямку міста Афрін за підтримки підрозділів "Вільної сирійської армії", яку підтримує Анкара.