Омельченко розкритикував “досягнення” Попова

4 Березня 2012, 11:37

«Навіщо Попов на всю країну озвучив багатомільярдні суми збитку, завдані Києву командою «черновецьких», якщо досі не повернув головні активи Києву? Київміськбуд, Київгаз, Київводоканал, Київенерго, алюмінієвий завод у Броварах, землі аеропорту Жуляни, банк «Хрещатик» тощо столиця не отримала назад», – заявив він.

І при цьому «Черновецький роз'їжджає по світу з новою дружиною і мільярдами грошей київської громади», додав Омельченко.

Крім того, він різко розкритикував фінансовий стан Києва і «досягнення» київської влади.

«Бюджет провалено. Його невиконання в 2011 році 2 млрд 700 млн грн. Борги колосальні. Бюджет-2012 – скромний і також дуже-дуже сумнівний. Єдине, що зробили, це добудували мости, розв’язки, дороги та станції метро, які починала ще наша команда. Честь і хвала президенту і Кабміну, які дали на це гроші. А далі що?» – запитує колишній мер.

Нагадаємо, у грудні минулого року голова КМДА Олександр Попов заявив, що покарання для мера Леоніда Черновецького та його найближчого оточення можливе найближчим часом.

За даними КМДА, за минулих половину 2011 року Київ повернув собі понад 1400 гектарів землі, сотні квадратних метрів комунальної власності.